Skvelé reklamné LED panely

Reklamné LED panely s bežiacim textom sú dnes veľmi moderným spôsobom ako zvýšiť úroveň reklamy na vyššiu úroveň. LED reklama sa v súčasnosti dostáva do popredia záujmu vo všetkých segmentoch reklamy. Dôvodom je najmä nízka spotreba elektrickej energie LED light, oproti ostatným svetelným zdrojom. LED panely slúžia na zobrazovanie farebného pohyblivého obrazu najmä v exteriéroch a na veľkú pozorovaciu vzdialenosť.

led páska

Svoje uplatnenie nájdu najmä v reklame, pri športových podujatiach, na koncertoch a podobne. Interiérové LED panely: takto jednoducho sme nazvali technológiu LED panelov určených pre reklamné alebo informačné účely. Tieto panely ako je už aj z názvu jasné, sú určené do menej náročného prostredia – interiéru (v určitých prípadoch aj do exteriéru). Výhodnou vlastnosťou týchto LED panelov je nízka hmotnosť, jednoduchá konštrukcia a veľké množstvo funkcií. Luminiscenčná dióda alebo svetelná dióda LED (Light-emitting diode) je polovodičová elektronická súčiastka vyžarujúca úzko-spektrálne svetlo. Vďaka tejto vlastnosti dokážu LED svietiť rôznymi farbami a vysokou intenzitou. Táto technológia sa začína čoraz častejšie využívať  v domácnostiach ale aj v priemysle.  Klasické zdroje svetla (žiarovky) nahrádzame oveľa úspornejšími LED svietidlami. Naše LED panely využívajú všetky výhodné vlastnosti tejto technológie. Všetky LED panely môžete ovládať  zo svojej kancelárie alebo z pohodlia domova. Potrebujete k tomu len internetové pripojenie a softvér pre riadenie našich LED panelov. Z jedného miesta môžete ovládať aj niekoľko panelov naraz.

led panely

Rozlíšenie je veľmi dôležitý parameter pri výbere LED obrazovky. Kvalita zobrazenia obrazu je závislá od rozlíšenia, tým pádom čím je raster menší (hustejšie LED), rozlíšenie je väčšie a zobrazenie krajšie. V interiéroch odporúčame LED panely s čo najnižším rastrom. Prečo?  Ľudské oko je citlivé a ak sa bude na LED obrazovku pozerať z veľkej blízkosti obraz bude nekvalitný alebo úplne nečitateľný. Preto je potrebné umiestniť LED panel v dostatočnej vzdialenosti od miesta kde sa bude nachádzať potencionálny pozorovateľ. Druhá možnosť je zvoliť LED panel s dostatočne malým rastrom. Výhody LED panelov je energetická úspora, nízka váha, výborná kvalita a technológia, široké využitie a jednoduchá správa obsahu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup