Svadobné oznámenia nemusia byť len klasické

Hľadáte originálne a netradičné svadobné oznámenia, ktoré nie sú úplne bežné, ale pritom stále výnimočné? Máme pre vás jeden tip na svadobné oznámenie, ktoré pritiahne pohľad každého, kto ho uvidí!
Svadobný deň je výnimočný pre každý jeden pár a príprava na tento deň vyžaduje vybaviť a zabezpečiť úplne všetko, čo k tomu patrí. Každá budúca nevesta chce mať svadbu, na ktorú sa nezabúda. Aby na nič nezabudla a všetko stihla včas a bez zbytočných stresov, je potrebné vypracovať zoznam všetkých činností spojených s prípravou svadby a svadobnej hostiny ale aj vymyslieť darčeky pre svadobných hostí. Plánovanie vysnívanej svadby môže byť vzrušujúce i zábavné.

wedding-rings-2789723_960_720

A čo vás všetko pri príprave svadby čaká?
Na začiatku svadobných príprav by ste sa mali rozhodnúť, či chcete mať malú, strednú alebo veľkú svadbu. Na základe toho je dobré stanoviť si potrebný rozpočet – od neho sa bude odvíjať všetko ostatné. Zbierajte inšpiráciu! Pozerajte katalógy, weby s podobnou svadobnou tématikou a ukladajte si do počítača všetko, čo sa vám páci. Samozrejme, pri prípravách nesmieme zabudnúť na rezerváciu miesta konania svadby, rezervovať miesto pre svadobnú hostinu, zabezpečiť kapelu alebo DJ a v neposlednom rade vypracovať zoznam svadobných hostí a dať vytlačiť svadobné oznámenia, ktoré nemusia byť zrovna klasické, ale aj trochu netradičné a originálne.
Ak sa vám nepáčia klasické papierové svadobné pozvánky https://www.graphicsoul.sk/svadobne-oznamenia/ a oznámenia a chceli by ste niečo naozaj originálne jedinečné – tak máme pre vás jeden tip!

wedding-rings-3611277_960_720

Pozvite svojich svadobných hostí originálnym spôsobom!
Reklamných agentúr, ktoré dokážu vytlačiť svadobné oznámenia podľa vašich predstáv je veľmi veľa. Ak sa chcete odlíšiť od ostatných – pozvite svojich svadobných hostí tak, že im dáte namiesto klasického svadobného oznámenia niečo netradičné a originálne – nápoj s jedinečnou potlačou!
Netradičné svadobné oznámenie s jedinečnou potlačou
Takéto svadobné oznámenie je originálne tým, že na svojom nápoji môžete mať vlastnú potlač – t.j. môžete si vytvoriť vlastný grafický vizuál so svojimi fotkami, svojim textom – jednoducho to bude nápoj presne podľa vašich predstáv.
Netradičná svadobná pozvánka – originálna plechovka s nápojom a vlastnou potlačou
Grafický návrh netradičného svadobného oznámenia vo forme potlače si môžete navrhnúť sami, ale sa o to postarajú naši šikovní grafici, ktorí vytvoria grafický návrh presne podľa vašich predstáv.
Jedinečná potlač plechovky ako netradičné svadobné oznámenie
Takéto originálne svadobné oznámenie upúta pozornosť hneď na prvý pohľad !! Garantujeme vám, že každý, kto ho uvidí povie: „waaau“


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup