Cesty do zahraničia

Väčšina ľudí cestuje kvôli poznaniu nových kultúr, zaujímavosti či pokochať sa nádhernými výhľadmi. Z niektorých krajín môžeme vidieť neskutočné fotografie, na ktorých by sme sa radi videli. Dobrodružstvo do krajín nám dodáva sebavedomie a robí nám život krajším. Sú rôzne typy cestovateľov. Ti čo obľubujú turistiku vyhľadávajú krajiny ako Nórsko, Island alebo Azorské ostrovy. Potom sú takí, ktorí si leto ináč ako ležaním na pláži, popíjaním drinkov a ničnerobením nevedia ani predstaviť a nakoniec sa nájdu aj ľudia, ktorí milujú dobrodružstvo a ich cieľovou krajinou je Thajsko, Malajzia, Indonézia, Čína a podobne. Problémom však najčastejšie bývajú peniaze. Našťastie stále existujú rôzne cestovné kancelárie či stránky, kde nájdete výhodné ponuky.

maledivy
 
Toudesvet        Stránka, ktorú nájdete na instagrame či Facebooku, ponúka jedny z najlepších cien na trhu. Ide skôr o ubytovanie alebo letenky nezávisle od seba. Preto musíte aspoň trochu vedieť cestovať na vlastnú päsť. Vašou úlohou bude zabezpečiť si poistenie, dopravu a všetky potrebné dokumenty ako víza. No oproti kúpe cez cestovnú kanceláriu ušetrite aj polovicu z ceny. Výhodou je tiež, že ak ovládate cudzí jazyk, viete si program zabezpečiť aj sami, zatiaľ čo pri zájazdoch ste odkázaný na program cestovnej agentúry. Instagramový profil môžete navštíviť aj keď plánujete výlet len do neďalekej Prahy či Viedne. Denne pridávajú nové ponuky, ktoré sa veľmi rýchlo vypredávajú.

cesta
 
CAKaribik      Ide o internetovú agentúru, ktorá nemá kamenné pobočky po Slovensku. Oplatí sa vám zajednať si cez ňu dovolenku najmä do exotických krajín. Ceny sa nemôžu porovnávať s inými a vy sa tak môžete dostať napríklad do Ománu už od 600 EUR. Výhodou je, že všetko máte hradené a v cene sa nachádza doprava, ubytovanie aj poistenie. Na dovolenku do ďalekej exotiky sa tak dostanete oveľa lacnejšie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Publikováno: Rubriky: Nezařazené