Najlepšie zábradlie na trhu

Viete, ako sa najľahšie čistí nerez a nerezové zábradlie? Nechajte sa inšpirovať dlhoročnými skúsenosťami pravej odborníčky na nerez. Aby ste sa mohli dlho tešiť z vášho nerezového zábradlia, poradím vám, ako ho najlepšie čistiť, aby vydržalo čo možno najdlhšie. Jednoduché, rýchle a nenáročné čistenie a leštenie so sebou prináša určité obmedzenia. Vždy musíte vybrať tie správne kvalitné čistiace prostriedky. Vyhnite sa drsným škrabkách a čistidlám, ktoré by mohli nerezové zábradlie poškriabať.

level-3072428_640

Vyvarujte sa a nekupujte drôtenky alebo hrubé hubky. Len by ste si nerezové zábradlie doškriabali. Nerez čistite vhodnými prípravkami, ale nie mechanicky. Ak by ste chceli použiť dezinfekčné alebo bieliace prostriedky, neodporúčam vám to robiť. Hrozí definitívna strata lesku, farby a celkového krásneho výzoru vášho nerezového zábradlia. Na začiatok čistenia si vždy zoberte len obyčajné bavlnené handry alebo handry z mikrovlákna, či hubku bez zdrsneného povrchu. Toto patrí medzi najefektívnejšie a najšetrnejšie materiály. Aby ste nerezové zábradlie nepoškrabali a definitívne ho zbavili pôvodnej krásy, dbajte na to a nehrajte sa na odborníkov, pričom nerezovému zábradliu môžete len uškodiť. Najvhodnejšie sú určite peny, pretože tie nestekajú tak rýchlo a vynikajúco držia aj na zvislých povrchoch. Každý prostriedok musí obsahovať impregnačnú funkciu. Takýto čistiaci prostriedok musí na čistenom povrchu zanechať ochranný film, ktorý zabránit usadzovaniu mastných nánosov a tvorbe odtlačkov prstov predíde. Dodržujte a čítajte zloženie čistiacich prostriedkov.

stairs-593828_640-1

Negatívne chemické látky môžu veľmi ľahko zničiť vaše nerezové zábradlie a zároveň nám môžu ovplyvniť naše zdravie. Pre to aj na toto prihliadajte pri výbere vhodného čistiaceho prostriedku. Určite si dajte pozor na poriadne čistenie vášho nerezového zábradlia. Len tak docielite, aby bolo vaše nerezové zábradlie naozaj krásne ako pri jeho kúpe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup