Prečo ísť na tantrickú masáž hneď teraz.

Ak hľadáte možnosti, ako zrelaxovať telo aj ducha a všetky klasické wellness procedúry už máte odskúšané, práve nastal ten správny čas vyskúšať tantra massage. Nepôjde tu vonkoncom o tradičné masážne techniky, ktoré ste mali možnosť zažiť kdekoľvek. Aj napriek tomu, že klasické masáže sú pre zdravie človeka veľmi prospešné. Pri tantra masáži sa zameriame ešte na niečo viac. Na vašu sexuálnu energiu. Že toto nie je nič pre vás – hovorí vaše puritánske ja? V tom sa trochu mýlite. Sexualita je súčasťou každého človeka, na základe ktorej sa identifikuje. Niekto je sexuálne aktívnejší, iný menej, avšak svoju ženskosť, či mužskosť by sme nemali potláčať. S tým práve pracuje tantra massage. Snaží sa vo vás rozprúdiť energiu, aby ste si svoje telo a sexualitu užili čo najviac. Tantra massage sa môže vykonávať párovo alebo individuálne. V Bratislave jedno takéto tantra massage centrum nájdete.

Masaz

Bratislava tantra spa vás nadopuje príjemnou energiou. Prostredníctvom presne cielených dotykov aj na intímnych častiach tela sa maximálne uvoľníte a budete sa cítiť ako znovuzrodení. Príjemné relaxujúce prostredie, príjemné profesionálne školené masérky vás privedú do stavu harmónie. V Bratislave tantra massage centre si môžete vybrať z niekoľkých typov masáží, zaregistrujete sa online a online si vyberiete aj svoju masérku. Po príchode vám bude ponúknuté malé občerstvenie, čaj, víno alebo sekt. Hygiena je veľmi dôležitá, preto pred a po tantra massagi nasleduje osprchovanie sa.

Masaz2

Pri tantra massagi vonkoncom nejde o poskytovanie sexuálnych služieb, ako sa mnohí nazdávajú. Je to len a len o masírovaní. Všetky postupy, ktoré v tantra centre zažijete, si následne môžete vyskúšať aj doma. Určite vám to obohatí váš partnerský život. Objednajte si preto termín v bratislavskom centre tantra massage https://bratislavatantra.sk/en/programs-and-prices/, zaručene budete odchádzať spokojní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup