Toto sú najlepšie vodné parky sveta

Siam Park – Tenerife, Španielsko
Otvorený princeznou Thajska v roku 2008, Siam Park skutočne patrí medzi aquaparkové skvosty. Dokonca bol ocenený aj minulý rok najznámejším cestovateľským portálom TripAdvisor.
Nájdete tu päťdesiat úžasných jázd a niekoľko svetových rekordov vrátane vytvorenia najväčšej ľudskej vlny na svete. Pre fanúšikov parku je plánovaný druhý v susednej oblasti Gran Canaria.

tobogán

Waterbom Bali – Kuta, Indonesia
Skupina 3,8 hektárov upravených tropických parkov, Waterbom je pokrytý 68% záhradou.
Medzi prekrásnym prostredím a prvotriednymi výletmi si môžete dopriať tropický nápoj v obrovskom bazénovom bare. Tí, ktorí hľadajú dobrodružstvo, môžu naplniť svoju túžbu na najstrmšej šmýkačke Ázie, ale je tu aj veľa tichších jázd pre menej odvážnych.
Ázijský vodný park sa taktiež pýši svojimi rozsiahlymi možnosťami stravovania, vrátane ručne vyrábaných kysnutých pízz a ďalšej širokej rady alternatív.
 
Beach Park – Aquiraz, Brazília
Rozloženie na masívnej ploche 42 akrov, Beach Park je najväčší vodný park v Latinskej Amerike a má niečo pre každého. Okrem širokej ponuky vodných a relaxačných atrakcií ako množstvo bazénov a sauny, park sa môže pochváliť  štrnásť podlažnou vodnou šmýkačkou pre skutočných adrenalínových nadšencov.

Disney’s Typhoon Lagoon Water Park – Orlando, Florida
Typhoon Lagoon, ktorý bol otvorený v roku 1989, je jedným z najnavštevovanejších vodných parkov na svete. Nie je to nič prekvapujúce, pretože v parku sa nachádza jeden z najväčších svetových bazénov s vonkajším vlnobitím, kde môžu hostia stráviť desať hodín na súkromnej lekcii surfovania.

vodní svět

Aquapark Istralandia – Novigrad, Chorvátsko
S 20 rôznymi bazénmi a toboganmi je pre každého si Aquapark Istralandia obľúbia všetky vekové kategórie. Plocha parku je rozptýlená  na viac ako 81.000 m2. Celková dĺžka toboganov v aquaparku je viac ako 1.6 km a rozsahom rýchlostí a náročnosti sú vhodné pre dospelých aj pre deti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup