Výhody plastovej obálky

Je tu online doba, ktorá sa nevyhýba ani objednávaniu a zasielaniu tovaru. Šetríme tým svoj čas a energiu využívame všetky dostupné online služby, aj vrátane nákupu tovaru a zasielania rôznych drobností.

Obchodníci a expedičné firmy pritom kladú dôraz na poctivosť zabalenia, prepravy a doručenia zákazky, kvalita, precíznosť a profesionalita je základom aj online služieb. Výsledná cena za poskytovanú službu je pre zákazníka najvýznamnejšia položka v celom procese a preto je pre obchodníkov správny výber obalového materiálu  rovnako dôležitý.

world-4292933_640

Plastove obalky 2packsk sú na trhu obľúbené pre mnohé výhody, najmä v porovnaní s ťažkopádnejšími papierovými kartónmi, ktoré zbytočne navyšovali výslednú cenu za doručenie – boli objemné, vyžadovali väčší priestor, ale hlavne boli málo odolné voči vonkajším a mechanickým vplyvom.

Naopak, plastové obálky znamenajú modernú, revolučnú zmenu – sú pružné, odolné, praktické, ľahké a nanajvýš estetické. Ako ich názov napovedá, sú vyrobené z modernej plastovej fólie, recyklovateľnej, ktorá im zaručuje stálosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom, najmä vlhku, dažďu, vysokým teplotám, ale takisto aj odolnosť voči vplyvom a tlakom počas náročnej prepravy, najmä pri častom prekladaní zásielok.

Vonkajšia plastová fólia je v ponuke vo viacerých farbách, neutrálnej bielej, sivej až pre originálne a kreatívne zhotovenia v sýtych farbách, výnimkou nie je ružová, žltá, oranžová, modrá alebo zelená plastová obálka.

colorful-360081_640

Vnútorná časť plastovej obálky je vždy čierna, v ponuke nájdete kombináciu farebných vonkajších plastových fólii vždy s čiernou vnútornou fóliou  – obsah zásielky musí byť chránený, nesmie presvitať a nemá byť vidieť žiaden detail zásielky, listové a doručovacie tajomstvo musí byť vždy splnené.

Ponúkané sú množstevné balenia spravidla po 10 až  100 ks, ale aj iné požiadavky zákazníkov sú splniteľné, spokojnosť zákazníka je cieľom obchodníka.

V ponuke nájdete plastové obálky nielen originálne svojou farbou, ale aj kvalitným prevedením, profesionálnou technológiou, bezpečným uzatváraním pomocou preklápacej časti s pevnou fóliou a výkonným lepidlom alebo zaujímavú kolekciu plastových obálok, aj farebných s uškom. Ich výhody sú mnohostranné a ich využitie je široké, dokonca aj v domácnosti alebo administratíve, sú vhodným tipom na organizáciu prehľadu a poriadku. Zavesíte ich kamkoľvek, veľa vydržia a máte po starostiach.

Vyskúšajte ich, farebné, konzervatívne, s uškom, bez uška – ich výhody Vás oslovia.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup