Ako zistíte, že vás podvádza?

Myslím si, že touto otázkou sa už zaoberalo mnoho ľudí z nás, najmä tí, ktorí sú vo vzťahu a po pár mesiacoch, možno rokoch začali mať pocit, že niečo prestáva byť v poriadku. Predovšetkým podvádzanie a nevera, ktorá sa vyskytuje v niektorých manželstvách, je najhoršia, hlavne ak sa v danom dlhoročnom partnerstve, vzťahu nachádzajú aj deti. Takéto manželstvo vo väčšine prípadov končí rozvodom, pretože väčšina z nás nedokáže neveru v žiadnom prípade odpustiť. Skrátka to u niektorých vôbec neprichádza do úvahy. Sú totiž toho názoru, že ak sa nevera vyskytla jedenkrát, určite sa to vo vzťahu znovu zopakuje a oni nechcú opäť prežívať tú istú bolesť. V prípade nevery sa totiž hlboko naruší dôvera v nášho partnera, ktorá sa už len ťažko dá znovu nakopnúť a dať dokopy.
Poďme si teda priblížiť, ako môžeme prísť na to, či nás náš drahý partner a manžel podvádza. Existuje totiž zopár znakov, ktoré ho prezradia.milenci.jpg

  1. Jeho vzhľad. Všimli ste si, že váš manžel o seba poslednú dobu veľmi dbá a doteraz to nerobil? Začal dokonca navštevovať kaderníctvo, čo dovtedy nikdy neurobil? Alebo ste si na ňom všimli iné podozrivé znaky? Rozhodne by ste to nemali brať na ľahkú váhu a pri každej takejto zmene by ste si mali začať dávať veľký pozor.
  2. Pri telefonovaní odchádza do inej miestnosti.Tento spôsob nemusí byť vždy podozrivý, napríklad v prípade práce to je celkom normálne, že muž potrebuje mať trochu súkromia, ak potrebuje riešiť vážne záležitosti. Avšak, ak každú chvíľu odchádza z miestnosti, skrýva sa pred vami a nenechá svoj telefón ani chvíľu bez dozoru vo vašej prítomnosti, niečo rozhodne nie je v poriadku.
  3. Často zmení tému.V prípade, že sa s ním pokúsite komunikovať o vašej budúcnosti, napríklad spomeniete, že by ste túžili po novom bývaní, bábätku alebo (ak je to zatiaľ iba váš partner) po svadbe, a on sa v tom momente začne vykrúcať a bude sa pokúšať zmeniť tému, prípadne vás celkom odignoruje, majte sa na pozore. Niečo tu nie je v poriadku, pretože očividne s vami do budúcnosti vôbec neráta. Pravdepodobne si našiel niekoho iného, avšak zatiaľ sa vám to nechystá povedať.

milenecký pár.jpg
Aj tieto veľmi jednoduché náznaky vám môžu o vašom vzťahu veľmi veľa napovedať. Avšak, nezabúdajte, že nič nemusí byť až také zlé, ako sa na prvý pohľad zdá. Rozhodne si svojho partnera poriadne preverte skôr, než na neho niečo vytiahnete, pretože nie vždy sú veci tak, ako sa na prvý pohľad zdajú.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup