Dve novinky v službe Messenger


Ak chcete komunikovať s ľuďmi cez facebook, nemáte inú možnosť ako využívať Messenger. Pri jeho spustení, mnoho užívateľov prejavilo svoju nespokojnosť. Jeho tvorcovia sa preto stále snažia reagovať na požiadavky ľudí a jeho funkcie zlepšovať.
 
ipad

Stalo sa vám, že ste poslali správu svojmu priateľovi cez Messenger a okamžite po odoslaní ste zistili, že bola adresovaná niekomu inému? Ak sa jednalo o nevinný preklep, asi ste si z toho nerobili veľkú hlavu. Iné to však určite bolo v prípade správ, ktoré boli určené iba pre oči konkrétnej osoby. Napríklad ľudia, ktorí radi používajú Messenger počas piatkových večerov v bare, určite vedia o čom je reč.
Spoločnosť Facebook, už dlhší čas zverejňovala informácie o službe mazania odoslaných správ. Nanešťastie však ostávalo len pri sľuboch.
Dnes je problém konečne vyriešený. Akúkoľvek správu, môžete do desiatich minút od odoslania vymazať.
 
V chatovom okne si vyhľadáte správu, ktorú chcete odstrániť a kliknete na „tri bodky“ naľavo od textu. Zobrazí sa vám jediná možnosť, „odstrániť“. Po kliknutí na ňu sa vás facebook ešte raz opýta, či ju chcete naozaj vymazať.
 
 
 
Messenger prináša i ďalšiu novú funkciu. Videá budete môcť od teraz pozerať spoločne so svojimi priateľmi.
Ak ste sa tejto novej možnosti potešili, bohužiaľ ju zatiaľ ešte nemôžete využívať. Ide totiž o novinku, ktorá sa nachádza v štádiu príprav. Funkcia by sa mala nazývať „Watch Videos Together“.

mobil
 
Ako by to malo fungovať
 
Najprv založíte novú konverzáciu. Pridáte do nej priateľov, ktorých chcete a po tom, čo odošlete odkaz na video, ho budú môcť všetci členovia v chatovom okne sledovať spoločne. Ďalšou funkciou by malo byť to, že uvidíte, kto si kedy dané video pozrel. V momente, keď si ho budete sledovať vy, uvidíte to, kto zo skupiny ľudí pozerá video spolu s vami.
Kedy presne bude táto novinka dostupná pre užívateľov, zatiaľ spoločnosť informácie nezverejnila. ak však bude aktuálna, určite to neprehliadnete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup