5 typov žien, ktoré muži doslova zbožňujú!

Zábavná. Táto žena spĺňa hneď niekoľko atribútov, a to priateľská, komunikatívna a vtipná. Skrátka je presne taká, akú by chcel mať každý muž doma. Rozhodne s ňou nie je nuda, aj keby ste ju vzali na tú najnudnejšiu oslavu vášho najlepšieho priateľa. Všetko berie s humorom, snaží sa veci nadľahčiť a nevytvárať zbytočne z komára somára. Jedinou nevýhodou je, že ak ste typ, ktorý berie niektoré veci naozaj vážne a ona stále nie, možno príde k istým rozporom. Určite však bude minimálne vaša najlepšia kamarátka, pretože kde je ona, tam je doslova život!

romantika

Milá a empatická. Pri tomto si možno predstavíte šedú myšku sediacu v kúte, prinajlepšom knihomoľku neustále zašitú v knižnici. Nie je to však tak! Milá a empatická môže byť ktorákoľvek, nesmie to byť však pretvárka. Prečo takú muži milujú? Pretože sa s ňou cítia príjemne. Dokáže ich pochopiť, vcítiť sa do ich duše a to oni niekedy potrebujú. Mať pri sebe človeka, ktorý vás vie pochopiť aj bez slov, správa sa milo a decentne, má rada vašich kamarátov, to je presne vytúžený sen!

Spoločenská. Kto by chcel ženu, ktorá nikam nechodí, takmer s nikým sa nekamaráti, ísť večer do mesta je pre ňu ako za trest a navyše, ani s vašimi kamarátmi si nemá o čom povedať? Najhoršie je, že nemá ani snahu. Avšak tá, ktorá je spoločenská, vám domov prináša radosť. S každým sa snaží vychádzať dobre, s každým sa vie porozprávať a vy sa nemusíte cítiť trápne, že je opäť medzi vami a vašimi kamarátmi len bohapusté ticho. Navyše, takisto s ňou nuda nebude, pretože okrem vašich blízkych má plno iných kamarátov, o ktorých vás môže obohatiť.

milenci

Kráska.Alebo ju nazvite inak, napríklad, že je neskutočne sexi. Samozrejme, že vám ju bude mnoho mužov závidieť, možno aj vaši blízki. Niekedy vás to bude štvať, ak sa za ňou bude otáčať množstvo hláv, no na druhej strane budeue pyšný a možno vám to zdvihne aj ego.

Inteligentná. Veľmi dôležitá vlastnosť, ktorá niektorým dámam doslova chýba. Prirodzená inteligencia je dôležitá. Nehovoríme o tom, aby ovládala všetky fyzikálne vzorce, chémiu vám sypala ako z rukáva a opravovala vás za vašu gramatiku zakaždým, keď by ste jej napísali zamilovanú SMS. Hovoríme o inteligencii, ktorá jej pomáha chápať vás, rešpektovať vás, vedieť, kedy má niečo povedať a kedy, naopak, mlčať, skrátka všetko to, čo o nej hovorí, že má rozum. Možno nebude vyzerať ako z katalógu, ale čo na tom, keď pri nej môžete byť sám sebou? 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup