Priemyselné garážové brány, ktoré spĺňajú kritériá súčasných požiadaviek na dizajn

Majitelia automobilov určite vedia, že ak ich štvorkolesový miláčik príde do veku, že sa s nim musia rozlúčiť a chcú ho predať, potenciálni kupci skôr prejavia záujem o garážované auto, pretože to nie je vystavované poveternostným vplyvom či mechanickému poškodeniu v takom rozsahu ako automobily, ktoré stoja zaparkované na otvorených parkoviskách. Tam má prístup mnoho ľudí, a tak sa stáva, že tí nezodpovední vám odbijú spätné zrkadlo pri cúvaní alebo oškrú lak či zatlačia blatník, a vy častokrát ani nezistíte pôvodcu tohto činu. Všetky tieto neduhy je ľahké odbúrať, ak máte garáž a auto parkujete v nej. Na ňu je potrebné zaobstarať si aj kvalitnú bránu, ktorá spĺňa požiadavky na presnosť a bezpečnosť pri prevádzke.

dvere, upozornenie

 

Garážové brány Factory:

Tieto priemyselné brány https://lmmont.sk/brany/priemyselne-brany/ sa vyznačujú výbornou tepelnou izoláciou, precízne vypracovanou a vyrobenou z polyuretánu. Určené sú pre priemyselné stavby a garáže či všade tam, kde sa vyžaduje pásový dizajn. Opláštené sú oceľou s dostatočnou odolnosťou a pevnosťou a vy ich môžete mať doma už do 14 dní od objednania. Brána sa skladá z panelov rozmerov 500 x 610 mm alebo ich vzájomnými kombináciami, pri ktorých je možné striedavo využiť plné a presklené panely, ktoré zároveň slúžia na presvetlenie vnútorného priestoru. Osadené sú v čiernych rámoch. Komplikované podmienky nie sú prekážkou na montáž brány, vodiaca dráha sa totiž bez problémov prispôsobí podmienkam stavebného otvoru. Všetky prvky použité na výrobu brán sú bezpečné nielen pri montáži, ale aj pri jej využívaní.

auto-3370706_1920

Garážové brány Nassau

Hovoríme im aj brány novej generácie, pretože ide o model Nassau 9000, ktorý je známy moderným a dynamickým konštrukčným riešením, sú nadčasové a vhodné pre každý dizajn architektúry súčasnosti. Majú najlepšiu izoláciu proti teplu, chladu a zvuku, sekcie sú konštruované s prerušeným tepelným mostom, ktorý eliminuje koróziu a možný kondenz. Tieto ľahké sekcionálne brány sa ovládajú manuálne alebo na elektrický pohon. Ich konštrukcia môže byť z hliníka alebo nehrdzavejúcej ocele a rozmery sa prispôsobia potrebám zákazníka, môžu však dosahovať dĺžku najviac 10 metrov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup