Chcete ušetriť? Nakupujte v akcii

Vybrali ste sa do obchodu s vidinou kúpy nového matracu, no ceny vás veľmi rýchlo odradili? Áno je to tak, tieto kúsky nepatria k tým najlacnejším. Na druhej strane, ale naozaj nie je rozumné spať na starom, preležanom a špinavom matraci. Nerobí to dobre vášmu zdraviu a do zdravia sa jednoducho oplatí zainvestovať. Ak však chcete nejaké to euro ušetriť, matrace v akcii.

Žena stojaca pred výkladom s veľkým nápisom SALE
 
Pod pojmom matrace akcia Segum si nemusíte ihneď predstaviť nekvalitné kúsky, ktoré si nikto nechcel kúpiť. Ponuky predajní sú dnes nesmierne široké. Preto je viac než logické, že sa raz za čas potrebujú zbaviť starších kúskov, aby mohli do svojej ponuky uviesť tie nové. Keď sa teda rozhodnete pre kúpu nového matracu, je dobré, ak si necháte na jeho výber trochu času. Priebežne sledujte ponuky rôznych predajní a ak sa ten váš vysnívaný objaví v lepšej cene, neváhajte a kupujte.
 
V prípade matracu, by ste ale určite nemali šetriť na úkor kvality. Niekedy môže byť naozaj ťažké rozlíšiť, či ide o kvalitné matrace v akcii, alebo „šikovný“ trik predávajúceho, ktorý predáva nekvalitné produkty zamaskované za zníženú cenu. Kvalitu vám pomôže odhaliť niekoľko vecí. V prvom rade je to dĺžka záruky. Na priemerne kvalitný matrac, by sa mala sťahovať záručná doba minimálne päť rokov. Na naozaj kvalitné produkty to môže byť pokojne i desať rokov. Dôležité je ale i to, za akých podmienok môžete matrac reklamovať. Ak sa v predajnej zmluve nachádza milión podmienok, ide o znak toho, že nemusí ísť až o tak kvalitný matrac.

výprodej

Životnosť matracu ovplyvňujú samozrejme aj použité materiály. Taktiež nemusí byť ľahké zistiť, čo sa ukrýva v jeho vnútri. Istým znakom kvality, preto býva podrobný popis použitých materiálov. Ten by ste mali nájsť na štítku, alebo v knižke s informáciami o danom produkte. Ak nebudete nič z toho vedieť nájsť, opýtajte sa priamo predajcu. Pokiaľ vám bude vedieť tieto informácie bez problémov poskytnúť, malo by sa jednať o kvalitný matrac.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup