Mlčanlivé Dominiky uprednostňujú skutky pred prázdnymi rečami

Meno Dominika je charakterizované ako mlčanlivá žena. Túto vlastnosť vyjadruje aj ich totemové zvera, kapor. Neznamená to však, že tieto dievčatá sedia v kúte a patria k tým hanblivejším. Práve naopak. Sú to extrovertky, ktoré okolo seba potrebujú spoločnosť. V medziľudských vzťahoch sú veľmi obratné, dalo by sa dokonca povedať, že sociálny kontakt pre nich predstavuje veľmi podstatnú časť života. obľubujú, ak môžu byť vo veliacej pozícií.  Svoje postoje a emócie však nevyjadrujú slovami, ale skôr činmi.

dítě
 
Vzťahy a priateľstvo
Dominiky sú veľmi priateľské povahy, pričom nerozlišujú medzi ženami a mužmi. Ak si raz niekoho obľúbia, toto priateľstvo si cenia na celý život. Túto náklonnosť, však nie vždy prejavujú i navonok. pokojne sa im môže stať, že zabudnú na vaše narodeniny, či meniny. Nemajte im to však za zlé. Neznamená to, že si vás nevážia, alebo nemajú rady, jednoducho to majú v povahe.
Vo vzťahu potrebujú byť veliteľkami. Táto vlastnosť však nie je prehnaná, takže ak prídete na to, ako Dominike vyhovieť, čaká vás spolu šťastný život. Istým mínusom je ich neschopnosť prejavovať lásku navonok. preto od nich nečakajte okaté romantické gestá. Aj v tomto prípade sa preukazuje ich základná povahová črta, teda že obľubujú skôr činy ako slová.

dívka
 
Emocionálny život
Tieto ženy, navonok veľmi neprejavujú svoje emócie. Niekedy sa nám môže zdať, že premýšľajú nad tým, kedy sa prejaviť, a kedy nie. akoby rozmýšľali nad každým svojim krokom. V skutočnosti to však takto nie je. Ich emotívnosť je totiž na dosť nízkej úrovni.  Pokiaľ však už raz vybuchnú, všetci na okolo sa majú na čo tešiť.
 
Konajú rýchlejšie ako myslia
Rýchle a nerozmyslené rozhodnutia. Aj takto by sme mohli tieto ženy opísať. Ak sa pre niečo nadchnú, nezastaví ich ani betónový múr. Mnohokrát však konajú skôr, ako premýšľajú. Preto sa často dostávajú do životných situácií, ktoré neskôr ľutujú.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup