Peniaze zarobené zázrakom

Ak aspoň raz za čas  zavítate na internet, určite ste už narazili na ponuky prác, ktoré sa venujú „zaručeným spôsobom“ ako zarobiť peniaze, a to bez námahy a za pár minút denne. Bohužiaľ väčšina z nich v skutočnosti nefunguje. Viem, že vám nehovorím novinku, no samého ma prekvapilo, koľko ľudí týmto veciam verí.

hotovost
 
Pred nedávnom mi môj kamarát začal hovoriť o tom, že narazil na neskutočnú pracovnú ponuku. Bude prepisovať  kódy a za každý jeden, ktorý prepíše, mu NIEKTO zaplatí desať centov. Ukázal mi aj konkrétny web. Išlo o štvormiestne číselné kódy, ktoré ste prepisovali do zadaného políčka. Pýtate sa v čom bol háčik? Samozrejme, ak si odmyslíme to, že nikto aspoň trochu triezvo zmýšľajúci, nemôže takejto ponuke uveriť. V pravom hornom rohu obrazovky vám síce nabiehali „zarobené“ peniaze. Ak ste ale na desať sekúnd s prepisovaním prestali, suma sa vynulovala. No a táto firma, vám váš zárobok posielala až od sto päťdesiatich dolárov. Takže si to prepočítajte. Museli by ste prepísať 15 000 kódov, ale bez desať sekundovej pauzy. Nemožné to určite nie je, no záruka, že vám peniaze naozaj dôjdu neexistuje.

vydělávání
 
Druhým veľmi populárnym spôsobom, ktorým ľudia chcú neskutočne zbohatnúť. Je klikanie na reklamy. Ďalší môj známy to vyskúšal. Za pol roka si zarobil okolo piatich eur, ktoré mu nakoniec ani neposlali, pretože dolná hranica, ktorú ste si mohli vybrať bola dvadsať eur. takže po pol roku, ktorý tento môj známy strávil hodinami klikania na reklamy, nezarobil ani cent. Povedzme si na rovinu, že ani spomínané dve eurá, by ho z biedy nevytrhli.
 
Takže ak chcete rozprávkovo zbohatnúť, vyskúšajte skôr žreby, alebo športku. V tomto prípade máte omnoho väčšiu šancu, aj naozaj niečo zarobiť. zaručeným spôsobom ako sa dostať k peniazom, ale stále ostáva ráno vstať a vybrať sa do práce. Poprípade môžete podnikať, takže sa vyhnete tomu vstávaniu. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup